- A + A
Haber Galerisi
İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi Hizmet Alımı İçin İhale İlanı
01.02.2019 16:14:15

ilim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi’nin Serhat Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Fizibilite Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kars Merkez’de Serhat Kodlama ve Robotik Akademisi isimli proje için için hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Serhat Kodlama ve Robotik Akademisinin nitelik ve kapsama alanını daha da geliştirmek amacıyla bir sosyal tesis inşası hedeflenmektedir. Bu bağlamda;

Lot 1: İhale dosyası ekinde yer alan avam proje baz alınarak inşaat projesi, mimari proje, elektrik projesi, makine projeleri ve statik projeler çizilecektir. Ayrıca çizilen projeler doğrultusunda hertürlü maliyert analizleri kalem bazında ayrıntılı bir şekilde raporlandırılacaktır.

Lot 2: TRA2 Bölgesinde verilen kodlama ve robotik eğitimlerinin ayrıntılı araştırması yapılacaktır.

Lot 3: Çizilen Proje ile daha sonra inşaat işinin yapılması planlanan Sosyal Tesisin piyasa ihtiyaç, işletme ve rekabet analizi yapılacaktır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası İLİM YAYMA CEMİYETİ KARS ŞUBESİ GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ YUSUF PAŞA MAHALLESİ HALİTPAŞA CADDESİ NO:50 MERKEZ/KARS adresinden veya www.serka.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 21.02.2019 saat: 10.00’dır.

İşin teslim edileceği yer: İLİM YAYMA CEMİYETİ KARS ŞUBESİ GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ YUSUF PAŞA MAHALLESİ HALİTPAŞA CADDESİ NO:50 MERKEZ/KARS

Telefon: 0(474) 212 1951                  e posta: kars(et)iyc.gov.tr

İhale Yetkilisi: Cesur Erdoğan

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.iyckars.gov.tr ve www.serka.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 21/02/2019 tarihinde, saat 11:00’da ve İLİM YAYMA CEMİYETİ KARS ŞUBESİ GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ YUSUF PAŞA MAHALLESİ HALİTPAŞA CADDESİ NO:50 MERKEZ/KARS adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.