- A + A
Haber Galerisi
Ardahan'da Fotoğraf Sanatı Gelişiyor!
Serhat Kalkınma Ajansı tarafından, Ardahan Üniversitesi işbirliği ve Sony Türkiye’nin katkılarıyla 24-26 Mayıs tarihleri arasında 3 gün süreyle Fotoğrafçılık Eğitimleri düzenlendi.
29.05.2024 08:43:12

Usta foto muhabir ve fotoğraf sanatçısı Bünyamin Aygün’ün verdiği eğitime 35 fotoğrafsever katıldı. Sony Türkiye Eğitim Müdürü Aykut Kılıç’ın da deneyimlerini aktardığı eğitimlerin 2 günlük süren kısmında; fotoğrafçılığa giriş, makine ve ekipmanların kullanımı, pozlama, ışık ve çekim teknikleri, ürün ve portre çekimleri gibi birçok konuda teorik bilgi verildi.

2 gün teorik eğitimlerin ardından katılımcılar, 3. günde de Ardahan’ın turistik ve tarihi mekânlarında uygulama eğitimleri alarak, öğrendiklerini Sony ürünleriyle deneyimleme fırsatı yakaladı. Katılımcılar ayrıca, yaptıkları çekimleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak, bölgenin tanıtımına da katkı sağladı.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız