- A + A
Haber Galerisi
Serhat Kalkınma Ajansının 93. Yönetim Kurulu Toplantısı, Video Konferans Yöntemiyle Yapıldı
Serhat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek Başkanlığında video konferans yöntemiyle yapılan toplantıya, Ağrı Ardahan Iğdır ve Kars Valileri, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları katılım sağladı.
31.05.2024 14:29:29

Toplantıda, Kars Ardahan ve Iğdır illerinde uygulanması planlanan güdümlü projeler görüşülüp onaylandı.  Onaylanan söz konusu projeler,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının onayına sunulacak. Ajansın 2024 yılı çalışma programı ve bütçesinin gelişen ihtiyaçlar ve tasarruf tedbirleri kapsamında revize edilmesi hususu görüşüldü.

Ayrıca, 2018-2021 yılları arasında Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde uygulanan mali destek programları kapsamında Ajans uzmanları tarafından hazırlanan Etki Değerlendirme Raporu yönetim kuruluna sunuldu.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız