- A + A
Haber Galerisi
SERKA Yönetim Kurulu Iğdır’da toplandı
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Kars Valisi Türker Öksüz başkanlığında Iğdır’da yapıldı.
29.03.2022 15:23:26

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet yürüten Serhat Kalkınma Ajansı’nın 83.Yönetim Kurulu Toplantısı, Iğdır Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi. SERKA Yönetim Kurulu Başkanı Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz başkanlığında yapılan toplantıya Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Iğdır Valisi H.Engin Sarıibrahim,  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ağrı İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Alkan, Iğdır İl Genel Meclisi Başkanı Özlem Torzuk, Kars İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı, Ardahan İl Genel Meclisi Başkanı Baha Yunusoğlu, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan ile SERKA Genel Sekreteri Nurullah Karaca katıldı. Toplantıda Ajansın 2022 yılında teklif çağrısına çıkacağı Teknik Destek, Fizibilite Desteği, Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek ile Genç Girişimcilere Yönelik Mali Destek programları masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca, devam eden projelerin durumları ile Ajans’ın çalışmaları görüşüldü.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız