- A + A
Haber Galerisi
SERKA’nın kısa film ve belgesel yarışmasına başvurular başladı
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) tarafından Serhat illerinin sosyal, kültürel, tarihi ve ekonomik değerlerinin tanıtımı amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Kısa Film ve Belgesel Yarışması’na başvurular başladı.
26.08.2021 10:31:44

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet gösteren Serhat Kalkınma Ajansı’nın geleneksel Kısa Film ve Belgesel Yarışması’na başvurular başladı. Bu yıl yedincisi düzenlenen yarışmaya katılımcılar kısa film ve belgesel dalı olmak üzere iki kategoride katılabilecek. Yarışma kapsamında toplam 32 bin TL ödül verilecek. Yarışmaya gönderilecek kısa film ya da belgesellerin, Ajansın faaliyet yürüttüğü Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinden birinde çekilmiş olması ve kısa filmlerin 15, belgesellerin ise 30 dakikayı aşmaması gerekiyor. Tema konusunun serbest bırakıldığı yarışmaya son başvuru tarihi ise 1 Aralık 2021.

Başvuru şartları ve yarışmayla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız