- A + A
Haber Galerisi
2021 YILI FİZİBİLİTE DESTEĞİ PROGRAMI SONUÇLARI
2021 yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında Ajansımıza yapılan proje başvuruları, 17.06.2021 tarihinde gerçekleştirilen 79. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda görüşülmüş ve desteklenecek proje listesi Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanmıştır.
23.06.2021 12:25:01

2021 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan proje listesi aşağıda yer almaktadır:

REFERANS NUMARASI

BAŞVURU SAHİBİ

PROJE ADI

TRA2/2 l/FZD/0005

Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

Yüksek İrtifa Gençlik Kampı ve Sporcu

Eğitim Merkezi Fizibilite Projesi

 

TRA2/2 l/FZD/0006

Ağrı Belediyesi

Ağrı Küçük Sanayi Sitesinin Taşınması ve Murat Çayı Çevre Düzenlemesi

 

Başarılı bulunan faaliyetlerin başvuru sahiplerinin resmi yollardan yapılacak tebligatı beklemeksizin 14.07.2021 günü, saat 17:00’a kadar Ajans tarafından e-posta yoluyla talep edilecek sözleşme ön hazırlık süreci belgelerini KAYS’a yüklemesi ve matbu olarak Ajansa sunmaları gerekmektedir.

Sözleşme davetleri, Ajans tarafından talep edilen belgelerin sunulmasını müteakip gönderilecektir. Matbu belgelerin gerçeğe aykırı yahut KAYS’ta yer alan bilgi ve belgelerden farklı olması ya da belgelerin belirtilen son teslim tarihine kadar sunulmaması durumlarında başvuru sahibi sözleşme imzalama hakkını kaybedecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız