- A + A
Haber Galerisi
Gençlerin Gözüyle Ardahan: Foto Safari ve Fotoğraf Yarışması
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) tarafından bu yıl “Gençlerin Gözüyle Ardahan” temalı olarak düzenlenen Fotoğraf Yarışması’nda fotoğrafçılardan gelen talep üzerine yarışma takviminde değişikliğe gidildi. Başvuru süresinin 10 Gün uzatıldığı yarışmada yarışmacılar fotoğraflarını 24 Temmuz Pazartesi Saat 17:00’a kadar Ajansa sunacak.
14.07.2023 23:30:16

Serhat Kalkınma Ajansı tarafından Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası ile Ardahan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen “Gençlerin Gözüyle Ardahan” temalı Fotoğraf Yarışması için gelen talepler ve sağlıklı bir yarışma şartının oluşması için yarışma takviminde yarışmacıların lehine bir değişikliğe gidildi. Son başvuru tarihi 10 gün uzatılarak son başvuru tarihi 24 Temmuz Pazartesi Saat 17:00’a kadar olarak revize edildi.

Çekilen Fotoğrafları aralarında Coşkun Aral, Tanın Helvacı, Cem Kıvırcık, Bünyamin Aygün, Mürsel Yağcıoğlu gibi fotoğraf sanatçılarının da olduğu jürinin değerlendireceği fotoğraf yarışmasında Birincilik Ödülü 7.500 TL, İkincilik Ödülü 5.000 TL, Üçüncülük Ödülü 2.500 TL ve Mansiyon Ödülü (3 Adet) 1.000 TL olarak belirlendi.

Fotoğraf Yarışması için Başvuru Linki:

https://forms.gle/4bPK7c82JrUiukXL6

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız