- A + A
Haber Galerisi
Kalkınma Ajansları ile Kitle Fonlama Platformları Arasında İş Birliği Çağrısı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ülkemizde girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik politikalar üretmekte ve uygulamalara yön vermektedir. Bu çerçevede, kalkınma ajansları tarafından bölgelerinde hızlı büyüme ve katma değer oluşturma potansiyeline sahip girişimlere yatırım yapılması amacıyla “Kalkınma Ajansları ile Kitle Fonlama Platformları Arasında İş Birliği Çağrısı” ilan edilmiştir.
22.05.2023 16:51:58

Çağrının hedefi, kitle fonlama platformlarıyla kurulacak iş birlikleri vesilesiyle, ülkemizde yüksek katma değer üreten, inovatif ve yenilikçi girişimlerin finansmana erişiminin artırılması ve böylece girişimcilik ve yenilikçilik ekosisteminin güçlendirilmesidir. İlgili ajanslarca bölgelerinde yer alan; hızlı büyüme, ihracat yapma, nitelikli istihdam sağlama ve ithal ikameci üretim yapma potansiyeli olan erken aşama girişimlere yatırım yapmak üzere kitle fonlama platformları ile iş birlikleri geliştirilmesi öncelikli olarak görülmektedir.

Çağrı kapsamında başvuru yapmak isteyen kitle fonlama platformları için son tarih 30 Haziran 2023 olarak belirlenmiştir. Başvurular için Başvuru Rehberinde yer alan “Başvuru Formu”nun kitle fonlama platformlarınca doldurularak posta ile aşağıda açık adresi yer alan Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğüne ve elektronik posta ile kagm@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.

Başvuru Rehberi için tıklayınız

Adres: Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü

                  T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

                  Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı

                  (Eskişehir Yolu 7. km) 2151. Cadde No:15/A

                  06530 Çankaya/ANKARA

      www.sanayi.gov.tr

      www.ka.gov.tr

      kagm@sanayi.gov.tr

 

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız