Kozmetik ve Temizlik Ürünler Üretimi Projesi
- A + A

Green Works Kimya ve Gıda’nın yürüttüğü “Kozmetik ve Temizlik Ürünler Üretimi” isimli proje İktisadi Gelişme Mali Destek Programı kapsamında 2016-2017 yıllarında Ardahan ili Hanak ilçesinde uygulanmıştır. Proje kapsamında ilk olarak binanın çatı tadilat ve onarımı yanı sıra gerekli depo, kimyasal karışım, dolum ve ofis bölümleri tadilatı gerçekleştirilmiştir. Bu çerçevede ilçede atıl durumda olan bir bina ekonomiye kazandırılmıştır.Sıvı karışım, dolum ve paketleme makineleri yatırımı gerçekleştirilmiştir. Firma yurt dışı ihracata başlamıştır.

Özellikle komşu ülkelerde pazar araştırmaları da devam etmektedir. Artan akaryakıt fiyatlarıyla ulaşım maliyetlerini en aza indirgemek için sınır ülkelerinde uygun fiyatlı ürünler üreterek bir müşteri ağı oluşturmak amaçlanmaktadır. Yatırım bölgenin ihracat rakamlarının iyileştirilmesine katkıda bulunmakla birlikte bölgede farklı sektörlere yatırım yapmak için teşvik edici bir örnek oluşturmaktadır.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız