Donella İç Giyim İmalatı Projesi
- A + A

Teberik CANOĞLU’na ait olan “Donella İç Giyim İmalatı Projesi” isimli proje 2016 Yılı İktisadi Gelişme Mali Destek Programı kapsamında Ajans’ımız tarafından desteklenerek 2016-2017 yıllarında Iğdır ilinde uygulanmıştır. Firma 2013 yılında faaliyete başlamıştır. 2014 yılında ürünlerinin %80’i, 2015 yılında da %60’ı yurt dışına Irak ve İran’daki mevcut mağazalara gönderilmiştir.

Pazarın arz etiği kalitede, sayıda, zamanında ve uygun fiyatlara sahip "donella" kimliğiyle marka oluşturmak ve mevcut toptan ve perakende tekstil satış kapasitemizin artışını gerçekleştirmek için; Proje kapsamında kurulan iç giyim imalat atölyesi için makine-ekipman parkurunun oluşturulması, İmalat atölyesi için istihdamın gerçekleştirilmesi akabinde, imalat atölyesi marifetiyle, atlet, kilot, südyen ve gecelik ürünlerin üretimi gerçekleşmektedir.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız