Sarıkamış White Park Otel Projesi
- A + A

KBYT İNŞAAT TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ firmasına ait olan “Sarıkamış White Park Otel” isimli proje İktisadi Gelişme Mali Destek Programı - 4 kapsamında 2013-2014 yıllarında Kars ili Sarıkamış ilçesinde uygulanmıştır. Kocaeli/Gebze merkezli firma uzun yıllar boyunca elde edindiği başarılı iş tecrübesini yüksek kalite ve hizmet standartlarına sahip bir otel yatırımı ile kış turizminin gözde merkezlerinden biri olan Sarıkamış’a taşımayı amaçlamıştır. Bu önemli yatırımı hayata geçirmek için sunulan proje Serhat Kalkınma Ajansı tarafından başarılı bulunmuş ve desteklenmiştir.

Proje ile bölgenin turizm potansiyelini değerlendirmek üzere ilgili turizm işletmesinin kapasite ve hizmet kalitesinin artırılması ile turizm çeşitliliğinin sağlanmasına yönelik 45 odanın tefrişatı tamamlanarak ve küçük ölçekli tadilat işleri yapılarak 3 yıldızlı bir otel hizmete açılmıştır. Bu proje ile firma 20 kişi istihdam etmiştir.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız