Tarih Şehirle Buluşuyor Projesi
- A + A

Ema Grup Sosyal Hizmetler Bilgisayar Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait olan TRA2/16/IGMD06/035 referans numaralı “Tarih Şehirle Buluşuyor” isimli proje İktisadi Gelişme Mali Destek Programı -6 kapsamında 2016-2017 yılları arasında Kars İl merkezinde uygulanmıştır. İktisadi Gelişme Mali Destek Programı kapsamında bölge turizm işletmelerinin kapasite ve hizmet kalitelerine katkı sağlayacak şekilde otel içerisinde gerekli olan mobilya, alet ve ekipmanların satın alınması ile otel tanıtımını içeren acente ve tatil sitesi üyeliklerini kapsayan bir proje gerçekleştirilmiştir.

Proje ile Kars İl’inde, şehir merkezinde şehrin tanıtımı ve turist sayısını artıracak bunun yanında şehrin rekabet edebilirliğini yükseltecek kaliteli bir konaklama alanı oluşturulmuştur. 23 gardırop, 23 TV ünitesi, 500 halı, 23 yatak, 50 nevresim takımı alımı gibi faaliyetleri içeren bu proje kapsamında 9 kişi istihdam edilmiştir.

Bu kuruluşun Aydınlatma Metni, Kişisel Veri İşleme ve Koruma, Ticari Elektronik İleti İzni, Kişisel Veri Saklama ve İmha ve KVKK Hak Bildirgesi metinleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız